Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach wpisz swój adres e-mail:


Koszty Dostawy i Wysyłka Towaru

Dostawa produktów do Klienta nastąpi z wykorzystaniem profesjonalnej usługi kurierskiej świadczonej przez Kuriera DPD lub przesyłki pocztowej.

Paczki wysyłane są w poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 17:00

- DPD przesyłka kurierska - przedpłata na kont sprzedawcy 0 zł
- DPD przesyłka kurierska - za pobraniem 19 zł
- DPD przesyłka kurierska na terytorium UE - przedpłata na konto sprzedawcy 89 zł

Szczegółowy opis usług dostępny na www.dpd.com.pl

Termin dostawy zamówionych towarów z opcją - Kurier DPD - wynosi 24 - 48 godzinroboczych licząc od dnia wysłania Klientowi potwierdzenia zawarcia Umowy Sprzedaży(w przypadku przedpłaty na konto sprzedawcy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie).

W przypadku formy płatności za pobraniem, Klient zapłaci należność gotówką Kurierowi, w momencie odbierania przesyłki.

W przypadku niezastania Klienta pod wskazanym przez niego adresem,Kurier podejmie maksymalnie dwie kolejne próby dostarczenia przesyłki.

Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia należy wpisywać w Formularzu Zamówień w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie mars-sport.pl można podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dotyczące np. opóźnionego terminu nadania przesyłki.

O każdej zmianie terminu wysyłki Klient będzie informowany w drodze indywidualnego kontaktu.

Klient ma prawo zrezygnować z zamówienia przed otrzymaniem od Sprzedającego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji.
Oświadczenie woli o rezygnacji z zamówienia, powinno być niezwłocznie wysłane do Sprzedającego drogą elektroniczną na adres: sklep@mars-sport.pl
lub telefonicznie na nr 22 611 48 41 lub +48 785 00 11 00

Termin dostawy zamówionych towarów z opcją - Poczta Polska - wynosi do 3-5 dni roboczych od dnia wysłania Klientowi potwierdzenia zawarcia Umowy Sprzedaży (w przypadku przedpłaty na konto sprzedawcy od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie).

DPD zasady pakowania odzieży

Odbiór osobisty towarów, zamówionych w sklepie internetowym, możliwy tylko w C.H King Cross Praga / Nike, Warszawa, ul. Jubilerska 1/3
Płatności Płatności Płatności Płatności
Realizacja: F-media
Załóż konto
Logowanie

KOSZYK

0 Produktów | PLN