Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach wpisz swój adres e-mail:


FAQ

Jakie formy płatności dostępne są w sklepie internetowym mars-sport?

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione produkty z dostawą na terytorium Polski:

  1. płatność gotówką Kurierowi przy odbiorze zamówionych produktów
  2. przedpłata przelewem bankowym na konto Sprzedawcy
  3. płatność przelewem elektronicznym, kartą płatniczą – płatność dokonywana jest za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych akceptowanych przez sklep
  4. płatność gotówką lub kartą płatniczą w sklepie stacjonarnym- odbiór osobisty

Czy buty sprzedawane w Waszym sklepie są oryginalne?

Tak, wszystkie buty, odzież, akcesoria i inne produkty sprzedawane w sklepie mars-sport są oryginalne, pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów.

Czy mogę złożyć zamówienie telefonicznie?

Tak, pod nr telefonu: 22 611 48 41 lub +48 785 00 11 00 w godzinach 09:00-17:00 w dni robocze.

Czy można odebrać zamówienie osobiście w sklepie stacjonarnym?

Tak jak najbardziej jest taka możliwość ,zapraszamy do skorzystania z tej opcji.

Czy ceny w sklepie stacjonarnym są takie same jak w sklepie internetowym ?

Ceny mogą się różnić.

Jaka jest gwarancja na kupione produkty?

Sprzedawca odpowiada wobec Klienta, za niezgodność z umową towaru zakupionego przez Klienta, w zakresie określonym ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U.02.141.1176 z późniejszymi zmianami).
Sprzedawca odpowiada za niezgodność produktu z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem 24 miesięcy od wydania tego produktu Klientowi.
Do zgłoszenia reklamacji konieczny jest oryginalny paragon kasowy lub kopia faktury VAT. Prosimy je zachować w tym okresie.
Więcej szczegółów odnośnie reklamacji znajdziecie Państwo w Regulaminie sklepu internetowego na stronie www.mars-sport.pl

Jaką opcję dostawy wybrać gdy zależy mi na czasie?

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej / kurierem jest zdecydowanie szybsza.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówiony przez Klienta towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej i w zdecydowanej większości przypadków dostarczany jest w ciągu 24godzin od momentu przekazania przesyłki firmie kurierskiej.
Wszystkie sprzedawane produkty posiadamy w magazynie dlatego możemy zrealizować zamówienie w ciągu 24 godzin.

Czy przesyłki są dostarczane przez kuriera również w soboty i w niedzielę?

Nie. Tylko w dni robocze od pon.-pt.

Ile zapłacę za przesyłkę jeśli kupię więcej par?

Przesyłka kurierska taki sam koszt jak 1 para Poczta Polska –cena według wagi.

Czy przy zakupie przez Internet z odbiorem osobistym również przysługuje mi prawo zwrotu do 30 dni?

Tak, odbiór osobisty nie odbiera możliwości zwrotu zakupionego towaru ponieważ sama umowa kupna została zawarta na odległość.

W zamówieniu popełniłem błąd chciałabym je zmienić, co mam zrobić?

Należy niezwłocznie skontaktować się ze sklepem używając telefonu kontaktowego lub kontaktu mailowego. Sprzedawca nie gwarantuje anulowania zamówienia, jeśli towar został wcześniej nadany/wysłany.

Czy tabele rozmiarów butów wykazują rzeczywistą długość wkładki w cm ?

Rozmiary, które podajemy w opisach są rozmiarami podanymi przez producenta. Zobowiązani jesteśmy podawać je w takiej, a nie w innej formie. Wartości podane w tabeli rozmiarów są wartościami orientacyjnymi i nie są przez nas dokładnie mierzone. Ewentualne rozbieżności ze stanem faktycznym nie są podstawą do reklamacji czy wysyłki na koszt Sprzedawcy.

Kupiłem produkt, ale rozmiar okazał się niewłaściwy. Czy mogę go wymienić?

Tak, jest możliwość dokonania wymiany zakupionego produktu w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki.
Więcej na temat zwrotów w Regulaminie sklepu internetowego www.mars-sport.pl

Na jaki adres mam odesłać zakupione produkty?

Przesyłki z produktem należy zwrócić na adres: C.H. King Cross Praga sklep Nike Mars-Sport, ul. Jubilerska 1/3, 04-190 Warszawa z dopiskiem "e-sklep/nikezwrot". Do zwracanej przesyłki należy dołączyć oryginalny paragon fiskalny lub kopię faktury VAT.
W przypadku pytań lub problemów z realizacją zamówienia prosimy o kontakt mailowy sklep@mars-sport.pl lub telefon nr 22 611 48 41

Otrzymałem w paczce produkt niezgodny z zamówieniem, proszę o informacje co mam teraz zrobić?

- prosimy o kontakt mailowy ze sklepem: sklep@mars-sport.pl lub telefoniczny nr 22 611 48 41
- przesyłki z produktem należy zwrócić na adres : C.H. King Cross Praga sklep Nike Mars-Sport ul. Jubilerska 1/3, 04-190 Warszawa
z dopiskiem "e-sklep/nikezwrot". Do zwracanej przesyłki należy dołączyć oryginalny paragon fiskalny lub kopię faktury VAT.

Czy wystawiacie Państwo faktury VAT?

Tak, oczywiście wystawiamy faktury VAT, zarówno na osobę fizyczną jak i na firmę.Dane do faktury podaje się w odpowiednim Formularzu Zamówienia, który pojawi się w końcowej fazie składania zamówienia.

W jaki sposób skorygować dane na fakturze zawierające błąd?

W przypadku gdy błąd dotyczy braku jednego z elementów wyszczególnionych na fakturze VAT (np. brak imienia/nazwiska Nabywcy, nazwy firmy, błędny/inny adres, błędny numer NIP), nasza firma na prośbę Klienta może wystawić fakturę - korektę danych Nabywcy. Gdy błąd na fakturze jest spowodowany przestawieniem kolejności słów, przestawieniem liter/cyfr w słowie, w adresie; zmianę danych na fakturze uzyskać można poprzez notę korygującą, wystawianą przez Kupującego. Notę korygującą w dwóch egzemplarzach można przesłać pocztą do centrali firmy (adres korespondencyjny dostępny w zakładce KONTAKT).

W jaki sposób mogę uzyskać duplikat faktury?

Duplikat faktury można uzyskać w przypadku zakupu wysyłkowego, kontaktując się drogą mailową (sklep@mars-sport.pl) lub bezpośrednio w sklepie gdzie zakup został sfinalizowany.

Jakie są stosowane technologie i systemy w butach Nike?

Air Max - (Nike Inc. 1987 r.) system z grupy systemów Nike Air polegający na zastosowaniu dużej poduszki powietrznej w pięcie podeszwy butów sportowych, która zazwyczaj widoczna jest z boku podeszwy , w większości modeli z serii Nike Air Max, co odróżnia go od innych systemów Nike Air. System daje doskonała amortyzację dzięki powiększeniu poduszki powietrznej, skutecznie łagodząc wstrząsy co w bardzo efektywny sposób podnosi komfort i wygodę użytkowania. Można wyróżnić następujące systemy Air Max 90, Air Max 180, Air max 360.

Nike Air – (Nike Inc. 1978 r.) system polegający na zastosowaniu poduszki powietrznej umieszczonej w pięcie lub śródstopiu podeszwy butów sportowych mającej za zadanie doskonałą amortyzacje i łagodzenie wstrząsów. System ten dzieli się na Air Max, Total Air, Zoom Air, TunedAir.

Total Air – jedna z wersji zastosowania systemu amortyzacyjnego z rodziny Nike Air polegająca na umieszczeniu poduszki powietrznej na całej powierzchni podeszwy butów sportowych dla lepszej amortyzacji i oparcia na całej długości stopy.

Zoom Air – wersja systemu amortyzacyjnego Nike Air w którym poduszka jest cieńsza i osadzona niżej w podeszwie buta, co przy zachowaniu parametrów amortyzacji podnosi stabilność stopy. Rozwiązanie to z powodzeniem stosowane jest w profesjonalnych butach sportowych do biegania, piłki nożnej, tenisa czy koszykówki.

Nike Shox – (Nike Inc. 2001 r.) system polegający na zastosowaniu w tylnej części podeszwy butów sportowych modułu składającego się zazwyczaj z 4 pustych kolumn wykonanych z elastycznego materiału (uretanu, gumy). Technologia ta ma za zadanie skutecznie amortyzować wstrząsy powstające na pięcie buta oraz jak zapewnia producent Nike wspomagać użytkownika w drugiej fazie biegu poprzez oddanie zgromadzonej energii . Dla ciekawostki można dodać że prototyp systemu Shox został opracowany na uniwersytecie Harvard.

Phylon – lekki amortyzacyjny materiału syntetyczny z wtłoczonymi pęcherzykami gazu stosowany w podeszwie lekkich butów sportowych/piłkarskich/atletycznych, który podnosi elastyczność podeszwy buta oraz ma za zadanie zapewnić odpowiednie ułożenie stopy w bucie.

Flywire – (Nike Inc. 2008 r.) technologia bazującą na wykorzystaniu niezwykle lekkiego i odpornego sztucznego włókna otrzymywanego z ciekłokrystalicznego polimeru o nazwie Vectran. Strategicznie umiejscowione włókna, niczym kable w moście linowym, tworzą wyjątkowo lekki, wytrzymały elastyczny szkielet cholewki, który idealnie trzyma stopę redukując do minimum jej zbędne ruchy w bucie. Dodatkowo stopa dzięki technologii Nike Flywire otrzymała wsparcie w miejscach, w których działają na nią największe przeciążenia. Wyczynowe buty biegowe wykorzystujące tę technologię to najlżejsze obuwie obecnie dostępne na rynku.

Nike Fuse – technologia ta polega na połączeniu syntetycznych materiałów tak by zapewnić ekstremalnie lekką i wytrzymała konstrukcję buta oraz zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, podwójne przeszycia na cholewce zapewniają wyjątkową trwałość.

EVA – bardzo lekka pianka poliuretanowa stosowana w elementach butów sportowych które wymagają idealnego dopasowania do stopy, zastosowanie jej w obuwiu Nike znacznie podnosi komfort użytkowania, stabilność i dopasowanie stopy do buta przy znacznym zmniejszeniu całkowitej wagi butów.

Non marking – podeszwa wykonana z materiału nie brudzącego podłoża/parkietu.

Foamposite – (Nike Inc. ) bardzo lekki materiał bazujący na poliuretanie z którego zazwyczaj wykonywana jest wkładka wewnętrzna butów sportowych, która z czasem podczas użytkowania obuwia idealnie dopasowuje się do stopy.

GORE-TEX – membrana wykonana z porowatego teflonu zapewniająca wodoodporność butów . Jej działanie polega na odprowadzeniu pary wodnej, wilgoci powstającej w bucie na zewnątrz ,przy jednoczesnym zapobieganiu dostawania się wody do wewnątrz dzięki czemu stopa zyskuje zdolność „oddychania” przy odpowiedniej wentylacji.

W zamówieniu popełniłem błąd chciałabym je zmienić, co mam zrobić?

Należy niezwłocznie skontaktować się ze sklepem używając telefonu kontaktowego lub kontaktu mailowego. Sprzedawca nie gwarantuje anulowania zamówienia, jeśli towar został wcześniej nadany/wysłany.

Kupiłem produkt, ale rozmiar okazał się niewłaściwy. Czy mogę go wymienić?

Tak, jest możliwość dokonania wymiany zakupionego produktu w ciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki.>

Więcej na temat zwrotów w Regulaminie sklepu internetowego www.mars-sport.pl

Płatności Płatności Płatności Płatności
Realizacja: F-media
Załóż konto
Logowanie

KOSZYK

0 Produktów | PLN